Recenzja telefonu LG T310

Wstęp

Telefon posiadam od dwóch miesięcy. Pierwszy raz kupiłam model marki LG.

Wygląd

Moją uwagę początkowo zwrócił głównie wygląd zewnętrzny. Telefon nieduży, wygodny do trzymania w dłoni i moim zdaniem dosyć kobiecy, zwłaszcza ten, który udało mi się zdobyć, czyli czarny z czerwonymi elementami.

Książka telefoniczna / wiadomości

Obsługa jest wręcz banalna. Zaskoczyło mnie to bardzo pozytywnie. Posiada wszelkie potrzebne funkcje, nie jest przeładowany jakimiś bajerami. Ekran dotykowy spisuje się bez zarzutu. telefonik się nie zawiesza, szybko reaguje. Jedyny minus, to brak gier...

Komunikacja

Niestety nie posiada WiFi...Jakość rozmów jest dobra, bez szumu. połączenie przez WAP sprawne.

Obsługa

Menu przejrzyste, można ustawić własne skróty na ekranie głównym, te, które najczęściej używamy. Również możliwość wybrania numerów szybkiego wybierania. Działa szybko i sprawnie

Ekran

jakość ekranu całkiem niezła, choć wiadomo,że znajdą się tacy, którzy będą narzekać. Jednak jak za taką cenę ja uważam,ze jest ok.

Multimedia

Mp3 działa sprawnie, można wybierać muzykę poprzez gatunki, twórców, itp. Możliwość użycia karty microSD, radio można używać beż słuchawek, co nie często się zdarza.

Aparat Foto

Aparat słaby, ale zdjęcia wychodzą niezłe. Szkoda tylko,że nie posiada lampy błyskowej.

Rozrywka

Gry dostępne tylko przez kilka godzin od pierwszego uruchomienia...a potem tylko po opłacie:(

Biznes

Posiada wszelkie potrzebne funkcje biznesowe:kalendarz, kalkulator, przelicznik walut...

Bateria

Bateria ładuje si,e szybko, użytkownik zostaje poinformowany sygnałem dźwiękowym, gdy można odłączyć ładowarkę.W porównaniu do moich poprzednich telefonów muszę przyznać,że bateria trzyma zdecydowanie dłużej.

Zawartość zestawu

Niestety w zestawie otrzymujemy tylko ładowarkę... Brak kabla USB oraz słuchawek. Słuchawki jednak można bez problemu dostać, gdyż są to zwykłe, uniwersalne, jak do komputera, czy odtwarzacza mp3.

Podsumowanie

Podsumowując: za tą cenę, którą musiałam zapłacić, otrzymałam zdecydowanie więcej, niz się spodziewałam.Mam nadzieję, że w dalszym użytkowaniu telefon nadal sie będzie tak idealnie sprawował. Polecam gorąco:)

LG T310 - recenzja

Data dodania: 2011-06-03

Data edycji: 0000-00-00

Autor recenzji: agusia24024

Ocena recenzji: brak ocen

Oceń recenzję (1-6):


»» Dane techniczne telefonu LG T310
»» Inne recenzje telefonu LG T310
»» Najnowsze recenzje telefonówKomentarze:


Brak komentarzy...


Dodaj komentarz:


Treść komentarza*:


Twój podpis*:

Twój e-mail:

przepisz wyraz z obrazka obok*

*) - pola wymagane
(c) 2006-2011 TopMobile.pl Baza telefonów Forum Kontakt
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.