Recenzja telefonu LG KU990

Wstęp

Telefon posiadam od jakiś 4 miesięcy i sprawuje się bardzo dobrze. Jest to mój 6 z kolei telefon aczkolwiek nie za często je zmieniam. Jeżeli chodzi o telefon tej marki to jest to pierwszy model jaki mam i jestem mile zaskoczona.

Wygląd

Moje pierwsze wrażenie "Wooow... super odrazu chciałam go mieć ale niestety trzebabyło troszkę poczekać. Wizualnie bardzo mi się podoba a co za tym idzie nie mogę się z nim rozstać. Jezeli miałabym oceniać jakość wykonania to jak dla mnie spełnia wszelkie moje oczekiwania.

Książka telefoniczna / wiadomości

Telefon jeżeli chodzi o użycie książki telefonicznej, odczytywania lub pisania wiadomości został stworzony bardzo dobrze jest bardzo łatwy dostęp do wszelkich pozycji jakie tylko mamy ochotę w danym momencie używać.

Komunikacja

Puki co u mnie jest tylko zwyczajna rozmowa przez telefon nie próbowałam jeszcze funkcji wideorozmowy ale wydaję mi się iż jest to niezły bajer.

Obsługa

Klawiatura telefonu jest super wręcz idealna dla kobiet które noszą na codzień tipsy bo zamiast ołówka można swobodnie wszystko wykonywać pazórkami;) co w moim wczesniejszym telefonie nie było możliwe pomimo iż także były dotykowe.

Ekran

Duży przejrzysty mi bardzo odpowiada i nic bym nie zmieniła

Multimedia

odtwarzacz Mp3 ma wiele funkcji, karty pamięci są dostępne z tych tańszych i dostępnych dla większości telefonów co dla mnie jest jak najbardziej na plus :).Radia nie słucham ale jest możliwość ustawienia stacji jakiej się tylko chce. Galeria przejrzysta możliwość oglądania zdjęć w różnoraki sposób.

Aparat Foto

Aparat ma 5.0 MP jak dla mnie dużo. Zdjęcia wychodzą super filmiki tak samo.Zdjęcia można robić w wielu formatach, kolorach a także widząc siebie na ekranie.

Rozrywka

Ja niestety nie miałam żadnych zainstalowanych gier aczkolwiek mam nadzieję że są one możliwe do pobrania.

Biznes

Kalendarz bardzo przejrzysty co mi akurat bardzo pomaga z poczty e-mail nie korzystam, szkoda ze w kalkulatorze nie ma % ;)

Bateria

To zależy od tego czy słucha się dużo muzyki i od wielu innych czynników ale bateria mi przynajmniej średnio trzyma 4 dni jeżeli chodzi o ładowanie telefonu prościzna.Minus jeżeli chodzi o informowanie o rozładowaniu baterii.

Zawartość zestawu

Ja w zestawie dostałam karte 1GB, słuchawki, płytę z programem do telefonu, przejściówke karty, ołówek.

Inne

Dwa różne menu tak to napiszę, możliwość wybrania trybu oszczędności energii.

Podsumowanie

Jeżeli chodzi o cene to nie jest ona najniższa aczkolwiek w abonamencie wychodzi tanio. Na tle tych telefonów jakie miałam ten puki co najlepiej się spisuje.

LG KU990 - recenzja

Data dodania: 2009-06-30

Data edycji: 0000-00-00

Autor recenzji: mloda1287

Ocena recenzji: brak ocen

Oceń recenzję (1-6):


»» Dane techniczne telefonu LG KU990
»» Inne recenzje telefonu LG KU990
»» Najnowsze recenzje telefonówKomentarze:


2009-07-09 11:46

Dla mnie to ten telefon zasługuje na 5!!! Sama go posiadam i jestem z niego barzo zadowolona:D wrażenie wizualne bardzo dobre!!! Aparat ma 5.0 MP, robi bardzo ładne zdjęcia!! Poza tym można w nim odtwarzać filmiki nagrane w formacie DIVX.Dodaj komentarz:


Treść komentarza*:


Twój podpis*:

Twój e-mail:

przepisz wyraz z obrazka obok*

*) - pola wymagane
(c) 2006-2011 TopMobile.pl Baza telefonów Forum Kontakt
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.