Recenzja telefonu LG KP500

Wstęp

Mam ten telefon od ponad roku. Wcześniej nie miałam LG lecz Siemensa i Nokie. Jestem z n iego zadowolona

Wygląd

Bardzo ładny, schludny, cieniutki. Trochę duży ale to dlatego że jest duży dotykowy wyświetlacz co jest raczej zaletą niz wadą.

Książka telefoniczna / wiadomości

Książka telefoniczna bardzo pojemna. Dostęp jest bardzo łatwy - można wejść do książki jednym kliknięciem. Łatwe wyszukiwanie kontaktów. Bardzo łatwo i szybko można zadzwonić lub wysłać smsa do interesującego nas kontaktu.

Komunikacja

Ten telefon posiada Bluetooth i łatwo go załączyć. Nie trzeba wchodzić w menu i szukać lecz jest łatwy i szybki skrót. Szkoda tylko że nie ma ten telefon WiFi ale poza tym, ma dużo innych ciekawych funkcji.

Obsługa

Klawiatura pokazuje się bardzo szybko kiedy tylko tego chcemy. Menu jest bardzo przejrzyste, poszeregowane na 4 grupy. Z reguły nie trzeba długo czekać aż włączy się żądana aplikacja lub inne chyba że telefon ma zapełnioną całą pamięć.

Ekran

Ekran jest bardzo duży i czytelny, kolory są ostre,

Multimedia

odtwarzacz mp3 czasem się zawiesza przed otworzeniem. Trzeba długo czekać żeby wczytały się piosenki, czasem za pierwszym lub drugim razem nie otworzy się i trzeba spróbować jeszcze raz. Jest możliwość dokupienia karty pamięci nawet do 8 GB ( nie mam pewności czy nie do 16GB). Radio działa bez zarzutu, należy tylko mieć zawsze przy sobie słuchawki bo one działają jako antena.

Aparat Foto

Aparat ma bardzo mało pixeli, bo tylko 3. Nie ma lampy błuskowej co sprawia że zdjęcia wychodzą nieostre a czasem kolory na zdjęciu różnią się od tych w rzeczywistości. Zdjęcia można zapisywać w różnych rozdzielczościach i jakościach.

Rozrywka

W telefonie są zainstalowane tylko 3 gry, ale jest możliwość ściągnięcia więcej gier. Aplikacje są konkretne i bardzo przydatne. Wydaje si sie że więcej nie jest potrzebne, chyba że ktoś jest bardzo wymagający. Jest wiele narzędzi typu: przelicznik miar itp...

Biznes

Budziak, kalendarz, kalkulator, notatki, przypomnienia, zadania to wszystko jest w telefonie. Można także odbierać e-maile jeśli jest skonfigurowany dostep do internetu.

Bateria

Bateria bardzo długo trzyma kiedy są 3 kreski. Kiedy są 2 kreski trzyma max 1 dzień a na ostatniej kresce trzyma kilka godzin. Najlepiej naładować telefon kiedy zniknie pierwsza kreska. Ładowanie trwa ok 2-3 godziny, a po naładowaniu baterii telefon nie pobiera już prądu, mino że telefon nadal jest podpięty do ładowarki. Przy normalnym użytkowaniu (pisanie smsów i dzwonienie) bateria starcza nawet do 4-5 dni.

Zawartość zestawu

W zestawie znajduje się: bateria, ładowarka, kabel USB (można nim także ładować telefon podłączając go do komputera), słuchawki.

Podsumowanie

Jestem zadowolona z tego telefonu. Jest łatwy w obsłudze, przejrzysty i ma wiele potrzebnych funkcji.

LG KP500 - recenzja

Data dodania: 2011-05-21

Data edycji: 0000-00-00

Autor recenzji: kacha19900

Ocena recenzji: brak ocen

Oceń recenzję (1-6):


»» Dane techniczne telefonu LG KP500
»» Inne recenzje telefonu LG KP500
»» Najnowsze recenzje telefonówKomentarze:


Brak komentarzy...


Dodaj komentarz:


Treść komentarza*:


Twój podpis*:

Twój e-mail:

przepisz wyraz z obrazka obok*

*) - pola wymagane
(c) 2006-2011 TopMobile.pl Baza telefonów Forum Kontakt
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.