Samsung Avila GT-S5230
2009-04-30
Samsung zaprezentował nowy telefon z dotykowym ekranem – model Avila. Urządzenie posiada 3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości WQVGA.

Dla większej wygody Avila posiada trzy pulpity, do których użytkownik przechodzi za jednym przesunięciem palca. Na każdym można umieścić osobne widgety, dzięki temu każdy z nich będzie wyglądał inaczej i ciekawiej.

Kompaktowa sylwetka telefonu Samsung Avila, mierząca 11,9 mm grubości, kryje w sobie bogate funkcje multimedialne. Wystarczy dotyk, by włączyć odtwarzacz muzyczny wyposażony w technologię DNSe, która zapewnia podwyższoną jakość brzmienia. Jeśli intryguje muzyka zasłyszana za oknem, sprawę ułatwi funkcja rozpoznawania muzyki, która podpowie wykonawcę i tytuł piosenki.

3,2-megapikselowy aparat fotograficzny z funkcją wykrywania uśmiechu i nagrywania wideo spełni oczekiwania użytkowników, którzy w szybki i prosty sposób chcą utrwalić najciekawsze ich zdaniem obrazy. Dzięki funkcji Kontakty ze zdjęciem za pomocą dotyku mogą połączyć się ze swoimi znajomymi klikając na ich zdjęcie zapisane w telefonie.

Samsung Avila GT-S5230.


Avila oferuje ponadto kilka dodatkowych możliwości związanych z dotykowym ekranem. Dzięki funkcji Inteligentne odblokowanie wystarczy narysować na ekranie wybraną literę alfabetu, by odblokować/zablokować klawiaturę. Użytkownik może sam przypisać wybraną literę alfabetu do uruchamiania danej aplikacji, na przykład otwierać przeglądarkę internetową za pomocą D, a folder wiadomości za pomocą W.

Dzięki funkcji rozpoznawania pisma można pisać SMS-y własnym charakterem pisma, a funkcja autorotacji znacznie przyspieszy ten rodzaj komunikacji. Po przechyleniu telefonu standardowa klawiatura zamienią się w wirtualną klawiaturę QWERTY, na której czynność pisania przebiega dużo szybciej.

Samsung Avila umożliwia także przeglądanie dokumentów Office, a Mobile Blog to doskonała rozrywka dla osób, które na co dzień pragną być aktywne na najbardziej popularnych serwisach społecznościowych. Pojemna pamięć (100MB), która można rozszerzyć za pomocą karty microSD zapewnia dużo miejsca na przechowywanie danych i ulubionych multimediów.

Telefon wchodzi do sprzedaży w sugerowanej przez producenta cenie 759 zł.

Źródło: Samsung

Podobne informacje: Samsung, microSD, Ekrany dotykowe,
FacebookShare

Komentarze:


2009-04-30 10:52

będzie na pewno ciekawy !

2009-04-30 12:16

Z pewnością... świetny telefonik !

2009-04-30 21:52

napewno super telefon ;)

2009-04-30 23:09

pewnie dobry...

2009-05-01 00:22

napewno dobry jest ;)

2009-05-02 14:00

nawet dobry ;]

2009-05-02 23:02

napewno będzie fajny xDD

2009-05-03 09:42

no spoko się telefon wydaje , ale dotyk raczej nie dla mnie ;]

2009-05-03 14:12

świetny telefon =D

2009-05-03 22:34

Wow! brzmi zachecajaco! super funkcja z tymi smsami.


magik
2009-05-05 04:46

fajny fon pierwszy z dotykowych co mi sie podoba jakby miał interfejs bardziej przyjazny i więcej widgetów!! co dwa miechy coś nowego to mi się podoba najbardziej,bo ceny spadną szypko:-)


mariner
2009-05-06 21:33

juz go mam, jest świetny!!!!


asiulka141
2009-05-08 20:11

sprzedam nowiutki samsung Avila:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=631262497
ktoś jest zainteresowany?


Anusia
2009-05-12 09:19

hej
Czy ten telofon ma w zestawie słuchawki???
PS: Proszę o Szybką odpowiedż


madz
2009-05-19 10:13

tak, w zestawie są słuchawki.


dzas
2009-05-19 16:46

tworzywo nienajlepsze, szybko sie rysuje mimo noszenia w skarpetach, pokrowcach foliach itp. ... A poza tym to fajny, tylko odtwarzacz mp3 wkurzający - za każdym razem wraca do poczatku listy piosenek.


pankracy
2009-05-21 19:05

witam chcialem sie zapytac jak wylaczyc odtwarzacz mp3? bo caly czas mi sie pojawia na ekranie i nie moge go wylaczyc tel mam od dzisiaj a w instrukcji nie pisze! jest tylko pause nawet nie ma stop!!!


tomek 0405
2009-05-23 21:09

Telefonik jest super mam go od tygodnia i go jeszcze nie ładowałem wydaje sie że bateria bedzie całkiem niezła a dużo sie nim bawie ekran dotykowy działa jak należy ogólnie telefon polecam bo jest fajny i za niewielkie pieniądze .Fajnie sie pisze sms-y chociaż zadko to robie bo wole dzwonić jakość rozmów jest bardzo dobra menu bardzo poukładane i proste w obsłudze jest to mój pierwszy telefon z dotykowym ekranem i daje rade !!!! W skali od 1 do 10 daje 9


Alexandra
2009-05-24 10:42

Cześć: ) Orientuje się może ktoś czy ma on Symbiana?



Nettmanek
2009-05-25 21:50

Nie ma. I dobrze


ADEK
2009-05-27 09:41

Mam ten telefon od parunastu dni i jest bardzo dobry bateria dlugo wytrzymuje ma kabel usb słuchawki wejscie na karte micro sd aparat3,2mpx.

NAPRAWDE TO JEST FAJNY TELEFONIK:)


Ozzy
2009-06-07 15:51

Witam Was chciałem się jedynie zapytać czy da rade na tym telefonie uruchomic era gg bo jakiś mazgaj na telpolis pisał ze nie da rady i jest przez to oburzony:D jakby telefon tylko do tego służył...;d fajnie by było jakby sie dało ale nie na tym świat się kończy czy jest ktoś w stanie to potwierdzić bądź zaprzeczyć??


Swir
2009-06-12 17:35

Witam chcialem sie zapytac jak wylacza sie dzwiek klawiszy i jak wylacza sie odtwarzac mp3 bo po zamknieciu track listy na pulpicie caly czas mi nadal ja pokazuje ... telefonik mam od dzis a w instrukcji nie ma jak to sie wylacza ...
za pomoc z gory dzieki


Justyna
2009-06-17 18:21

By wyłączyć mp3 należy wejść w ustawienia/ widget i odznaczyć najlepiej wszystko;)


chichcia
2009-06-22 23:37

kurcze a ja sie tyle ukabinowalam zeby wylaczyc ten odtwarzacz mp3 nie ma jakiegos prostrzego sposobu na to zeby go wylaczac??


jadzia
2009-07-14 11:51

czy jest tu symbian


Andzia
2009-07-23 10:15

wyłączyć masz na myśli zdjąć go z ekranu?? jeśli tak to wystarczy przesunąć palcem w lewo lub w prawo czyli zmienić tapetę ;] on jest tylko na tej pierwszej ;]


ewaaaaaa
2009-07-24 20:51

jest super bo go mam:DDDDD polecam


Sylwia
2009-07-31 22:28

Witam,jak wylaczyc te 3 pulpity? cos mi sie przestawilo i mam bardzo roziagnieta tapete, jakby cos z rodzielczoscia,dajcie znac jak sie to wylacza?


twoja tata
2009-08-27 23:27

kup se nowy jak ci cos sie popzestawiolo


xtddtx
2009-09-03 13:25

telefon ogulnie jest bardzo fajny, posiada ciekawe funkcję i szybko działa, bateria trzyma dlugo
jedyną wadą jest brak symbiana (przynajmiej jak dla mnie) i malo aplikacji ( jest pare fajny np; poziomica pain i pare innych.)
podoba mi sie opcja z 3'ma pulpitami :) ale jest za malo widgetów jak dla mnie

posiadam i polecam


Posiadacz
2009-09-08 17:43

CZy wie ktos czy za te google maps sie płaci?Poki co korzystam i nic mi nie pobiera(chyba)Prosze o szybka odp,z gory dzieki;)


danieluncio91
2009-09-09 21:27

Jak dodawac nowe słowo w słoniku T9 w samsung avila??????? telefon ogólnie super:) prosze o odpsanie


Wojt@s2009
2009-09-16 16:17

czy aplikacje na symbiana będą działać na avili??


milo123456789
2009-09-18 14:44

mam ten tel. i jest super,wszystko jest pod ręką,polecam każdemu


Ania
2009-09-20 19:27

hej mam problem z słuchawkami do tego telegonu bo jedna jest dłuzsza a jedna krótsza i jak to zrobic zeby były równe ?? :)


kamcio
2009-09-21 22:07

jak dodac nowe slowo w t9 z goru dziekuje za pomoc


dadevil
2009-09-24 22:42

Pisanie swoim charakterem pisma jest byle jakie a najtrudniej jest napisac literke "a" zeby nie rozpozalo jej jakos 2 innych znakow... aplikacje z symbiana nie beda dzilac na avilli... sluchawki sa tak zrobione i tylko nozyczki moga ci pomoc... tapety sie dobiera po 3 sklejone w jedna w rozdzielczosci 240x400 i wiecej nic nie poradzisz na to bo bedzie sie rozciagala i tak... boze ludzie nie dostrzegacie w nim wad? kazdy telefon ma jakies wady... moze to kwestia przyzwyczajenia do lg cookie... tam byly fakt 2 pulpity ale mozna bylo ustawic na kazdy inna tapete a tu trzeba ja dopacowac skleic we 3 i huk dgo wie co jeszcze... aplikacje nie dizlaja powyzej 700kb a niektore wogole... mozna podglosnic glosnik az sie spali to jest fajne... jak ktos chce sobie podrasowac ta komorke to niech da mi znac

gg 15905772

2009-10-03 20:02

TELEFONIK OK ALE JEDNA MAŁA UWAGA SZKODA ŻE NIKT NIE WYMYŚLIŁ JESZCZE ETUI.PRZECIEZ SAMO TRZYMANIE W TOREBCE NIE WSPOMINAJĄC O KIESZENI MOŻE NIEŹLE USZKODZIĆ OBUDOWĘ.DOBRZE ŻE CHOCIAŻ FOLIJKA ISTNIEJE)))


łysol
2009-10-11 19:36

jak dodać tapete tak aby nie była porozciągana nie mam wprawy czy co????


damiano
2009-10-24 19:47

telefon ok tylko w necie nie można znaleść motywów i gier za daromo do pobrania na niego :/ . ogółem opinia 5/5 jestw super sprawóje się dobrze jest dosyć głośny i ma dóże rozszerzenie GB karty micro SD


Ilu$$
2009-10-27 13:54

W listopadzie kńczy mi się umowa i kupuję właśnie to cacuszko !!


my
2009-10-29 22:55

futerały od noki pasują hehe


daro
2009-11-04 22:41

spoko telefon mam go od 5 dni i jest świetny mam na nie go gry java tapety itp polecam super fon


MarYśKa
2009-11-05 19:21

Mam Prożbe powiedzcie mi czy na ten telefon mozna ściągnąc jakieś motywy ???
Jeśli tak wyślijcie mi link na strone :**
Z góry dziex


Mery
2009-11-11 10:24

Fajny telefon, ale nie mogę wyłączyć odtwarzacza i radia.... ciągle są na pulpicie... jak tego się pozbyć? Proszę piszcie!


Dadevil
2009-11-11 18:02

hehe nie ma motywów na ten telefon... jedyne czym mozecie sie cieszyc jak narazie to tylko odcienie zieleni i czerwieni:D


adam
2009-11-13 23:48

jak wyłaczyc dzwiek klawiatury???



dobra rada
2009-11-14 17:27

żeby wyłączyć dźwięk klawy wystarczy po odblokowaniu nacisnac kilka razy przycisk sciszenia (u góry po lewej)


nati
2009-11-15 11:18

Czy w zestawie jest kabel USB [połączenie z komputerem] ??
prosze o szybka odpowiedz !!
PILNE


Kai
2009-11-15 20:56

Tak.. Jest.. Pytanie brzmi czy faktycznie EraGG nie działa na tym telefonie?


Smoczeq
2009-11-29 14:14

Mam go już 2 dni..

Wygląd 10/10
Obsługa 10/10
Dzwięk 10/10
Gry 10/10
mam ggplus 10/10
Mówie Super Telefon !
Kozak ;*


Smoczeq
2009-11-29 14:16

Jak chcesz schować radio , mp3 itp przeciągasz na ten pasek co masz po lewej stronie...

Motywów jeszcze nie ma bo jest to nowy tel jeszcze nie wyszły...


belcik
2009-11-30 21:31

propo odtwarzacza na pulpicie .. ludzie jestescie tak nieogarnienci? wystarczy nacisnac na srodek ekranu lub inna jego czesc na ktorej znajduje sie odtwarzacz i powinna wyswietlic sie po lewej stronie lista z widgetami .. teraz wystarczy zlapac za odtwarzacz i przeciagnac go na liste z widgetami .. ludzie nic prostszego nie ma ;/ inteligencja rox ! jezeli chodzi o telefon jak dla mie swietny :D brakuje mi w nim lampy blyskowej, autofocusa i carl zeissa ;] niestety telefon lekko zwiesza sie przy otwieraniu zdjec no ale to nie jest az taka wada ;p telefon jest jak najbardziej sprawny i polecam go osobiscie . w razie pytan - pisac na maila :D chetnie odpowiem .
pozdrawiam


syberiusTUS
2009-12-05 15:48

niby moze niema symbiana ale czyta gry symbian bo sprawdzałem ogulnie to on ma jave ale symbian terz czyta


Kar4434
2009-12-06 18:15

mam taki jest superowy nie wymieniłabym go na inny:)
polecam w 100%!


twoja stara
2009-12-07 19:49

jakby ktoś mialby problemy z tym fonem to pomoge piszcie na gg16043811


arkadiusz_81
2009-12-10 20:18

Telefon ma prawie wszystko i jest OK, ale nie uniknięto pewnych denerwujących szczegółów typowych dls Samsubga- dziwne dźwięki, ikonki i takie wkurzające drobiazgi, ale LG też tak ma, więc za te pieniądze nie ma co narzekać, choć marzenie o NOKII ciągle pozostaje.


;)
2009-12-25 13:12

Heja. :D
telefon jest okej, tylko chciałabym się zapytać, czy da się w nim wyłączyć głos klawiatury.? i jak coś to jak to zrobić?


;)
2009-12-25 22:52

jak sciagnac darmowe gry do samsunga avili PILNE


livul
2009-12-26 18:18

jak wyłacze otwarzacz mp3? prosze o najlatwiejszy sposob :D


buli
2009-12-28 18:49

mam ten telefon od 4 dni dostalem go na gwiazke i jest super.ma 3.2 mpx dotykowy
wysfietlacz glosny glosnik tylko 3 klawisze sluchawki mozna przez kompa ladowac .gdy bym mial go oceniac od 1do 10 to wybral bym 100.



:)
2009-12-29 20:18

mam ten telefon od kilku dni,jest super,aparat 3.2mpx robi superowskie foty po prostu lepszego nie ma!!


LoooooooL
2010-01-16 11:43

Taaaa Telefonik extra mam go z miesiąc i 4 razy ładowałem walę w różne gry i nic... Extra fon Polecam go w 100%!!!!


Paula
2010-01-24 23:54

Super tel.mam go już pół roku i nie zamienie go nigdy jest wypasiony:)))))


989_piotr
2010-01-26 23:50

odtwarzacz mp3 mozna wyłączyć naciskając czerwoną słuchawkę :D gry darmowe itp można ściągać z www.samsung-avila.pl tapety na 3 pulpity rozdzielczość 720x400
!! a nie 240x400!! eragg na nim powinna działać skoro ggplus działa :D dźwięk klawiszy wyłączyć da się poprzez naciskanie klawiszy do podgłaszania/przyciszania np mp3... co do wielkości aplikacji jakie mozna pobrać na niego znajdziecie na www.samsung-avila.pl gdyż na gry powyżej 1gb jest specjalny kod bez którego gra/aplikacja się nie odpali... jak coś pisać na gg 2026837 pozdro :D


kate
2010-02-01 11:18

jak wyciszyć dźwięk klawiszy - to głośne klikanie przy wyborze/ naciskaniu na ekran? nie chodzi mi generalnie o dźwięk - bo to wiem, że z boku przyciskiem ale to dotyczy dźwięku dzwonka i odtwarzacza, a mnie chodzi o to żeby nie klikał tak głośno przy wyborze przycisków, dzwonek - muzyka ma być głośna ale bez tego dźwięku klikania klawiszy?
ktoś wie jak się to wyłącza?


Ola_12
2010-02-07 16:05

hej..
posluchajcie... jak mam ustawic tapete na 1 pulpicie ? ustawiam zdjecie ono sie rozciaga na 3 pulpity...
gdy wchodze w ustawienia i ustaw tapete to pokazuje sie ramka do przeciagania... i albo powieksza mi zdjecie albo mi je pomniejsza, co mam zrobic?


Mateusz
2010-02-20 12:30

jak wylączyc na nim odtwarzacz mp3 ??


niunia
2010-03-01 13:34

po lewej stronie musisz przeciągnąć tą belkę, jak Ci się otworzy złap odtwarzacz i go tam włóż.
Ja mam ten telefon i jestem bardzo zadowolona chociażby dlatego, że bateria trzyma przy nim ok. półtora tygodnia.


maniaa95
2010-03-02 20:41

Kate:
jeżeli nie masz włączonego odtwarzacza to (jak jesteś na pulpicie) naciskasz ten przycisk do przyciszanie i możesz przyciszyć albo w ogóle wyłączyć dźwięk klawiszy ^_^


Oli
2010-03-07 10:44

No włąsnie mam ten telefon wczoraj kupilam jest bardzo fajny i ma słuchawki


bees
2010-03-08 22:28

eragg nie działa niestety na tym telefonie... ;/


ELo
2010-03-20 21:25

i szybko dziala (się nie zacina) jak się ma 40 gier, 256 tapet 30 zdjęć full kontaktów itd. a jak chcesz wyłonczyć mp3 to naciśnij 2 razy czerwoną słuchawke


kinia88
2010-03-22 15:16

Taki super, że raz mi spadł i po głośniku...i to dwa dni po kupieniu. Jest fajny ale delikatny.


Kasia
2010-04-08 15:24

Czy wie ktoś, jak wyłączyć dźwięk klawiatury przy profilu normalnym?


spike
2010-04-09 18:20

Aby wylaczyc odtwarzacz mp3, najlepiej jest wylaczyc granie w tle, wtedy po wyjsciu z menu mp3 muzyka zostaje wylaczona


spike
2010-04-09 18:21

a zeby wylaczyc dzwiek klawiatury wystarczy w trybie gotowosci nacisnac przycisk glosnosci wtedy sobie ustawiasz


ASSss
2010-04-12 20:22

Gdy chcę się połączyć z internetem wyskakuje , że nie mogę co z tym zrobić?


Piotrek
2010-04-23 17:03

Ten telefon jest genialny dostane go dzisiaj o 18.00 od mojego przyjaciaela który mnie wozi do szkoły byłem u niego w lombardzie jest jak już wspomniałem genialny sprzeda mi go za 250zł lekko używany ale wygląda jakby wogle bo go widziałem żadnej rysy.POLECAM TEN PRODUKT JAK KTOŚ SZUKA NIE DROGIEJ KOMÓRKI ALE POZĄDNEJ TO MUSI JĄ KUPIĆ


ona
2010-05-14 17:47

a ja mam ten tel i jestem z niego zadowolona :D


taka jedna ;p
2010-05-15 16:23

ja juz mam taki telefon ponad pół roku. Jest rzeczywiście b. dobry. Ma bardzo dużo funkcji. Jeszcze ani razu mi sie nie zaciął :D Jest spoko. : ]


Kinia
2010-05-17 20:09

ja mam, spoko jest :). Znaczy mam od wczoraj więc się niezbyt w nim łapię :). Ale ogólnie jestem zadowolona :D. Jedyne co mnie wkurza to że nie umiem wyłączyć dźwięku klawiszy :(.


Justysia
2010-05-17 20:15

Siema;) a ja wam powiem że mam ten fonik i znalazłam opcje że na motywie może być wasze zdjecie;))) telefonik bardzo fajny:))))


ma_rta
2010-05-18 18:40

to długo szukałaś ;) mi sie zacina.. i juz mi sie znudził..:/


JA
2010-05-22 15:28

ja mam tego fona i mi sie podoba
mogli by jeszcze dodac rysik ale jest ok polecam


Katia
2010-05-30 15:40

Tragedia z tym telefonem!!! nie można przesunąć niczego,bo zaraz coś się włączy!
Odradzam kupna.


Izabelka000
2010-06-02 16:50

Mam ten telefon jest super czasami się zacina.


cygan
2010-06-02 21:39

telefon mam 5 miechow tylko szukam do niego fajnych motyów tel jest spoksik


sandra xDD
2010-06-04 00:20

Hej ;d
Mam ten telefon od pół roku. Moim zdaniem jest on ładny, i prosty w obsłudze.
Tylko wkurza mnie to w nim że nie ma w nim lampy błyskowej ;((
Ale tak ogółem to jest super ;dd


iska
2010-06-23 16:06

Mam ten telefon od grudnia, sprawuje się znakomicie! Dwa miesiace temu wpadł mi do wody, a konkretnie do toalet, ale wyszedł z tego bez szwanku. Świetnie pisze się an nim smsy, ogląda zdjęcia czy też filmy. Aparat robi nie najgorsze zdjecia, lecz potrzebuje do tego db światła. Avile kocham i nie oddam za nic! :D


kane
2010-06-28 13:33

mam od 7miesięcy i jestem zadowolony brak problemów.
a jak ktoś by chciał skorzystać z eraGGto niech wejdzie na nakido
http://www nakido com/9C772E05B93D660A47B4D7D377A4D5FDB91A40D6
(za miast spacji czeba wpisać kropke)
ściągnie potem wrzuci na fon i zainstaluje. u mnie działa bez problemu.


basieek
2010-07-01 11:59

mam telefon już 7 miesięcy, wszytsko jest jak należy, jest tylko jeden probem mam na nim ggplus, po około 10-20 min bycia w aplikacji zacina mi sie cały telefon, musze wyjmowac baterię i wlączać go od nowa.

2010-07-12 13:37

funkcjonalnie podoby do LGGD510, co do samsunga mam go od niedawna ..w pierwszy dzień nie umiała załapać jak sie wyłącza wigdety xD no cóz... sam telefonik świetny serdecznie polecam ^^


glabcia
2010-07-13 12:23

jak spowrotem lozyc ikony z pulpitu do menu.Jak prubuje je przeciagac to na pasku pojawia sie kosz, a jak je spowrotem wsadzic do menu?


monic
2010-07-15 22:37

Ej .. jak ustawic na tapecie trzy zdj .. a nie jedno. . ?
zeby byly trzy inne zdj .. a nie tylko jedno i na srodku.. jak to sie robi.. ?
prosze o odpowiedz..


MaRcOwSkI
2010-07-28 13:14

Na temat tego telefonu hmm... Mam go już pół roku i zaczyna się zacinać muli się czyli daję 5/10 beznadziejny telefon


mabi
2010-07-30 08:25

Ja mam ten telefonik I JESTEM ZACHWYCONY !!


gocha
2010-08-03 19:20

mam problem, mianowicie jak chce go wyłączyć to się nie da bo po sekundzie włącza się znowu. szukałam tego w ustawieniach i nic. co z tym zrobić??


pauli
2010-08-04 15:16

ja mam już ten tel i jestem z niego zachwycona


Wiolka
2010-08-06 15:19

tak ten telefon jest naprawdę fajny wiem ,bo sama go mam :) i jestem z tego bardzo zadowolona:) Pozdrawiam



Vipera
2010-08-18 12:32

Mam ten telefon, jest naprawdę świetny . ;)


monika
2010-08-21 00:46

czesc . mam prob;em z ustawieniem tej tapety... piszecie zeby rozciągnąć kwadracik ...ale nie moge go rozciągnąc na cala tapete ...rozciąga sie tylko na maxa na szerokość a na wysokość nie chce . juz mnie szlak trafia . napiszcie mi dokładnie jak to zrobic bo ja nie rozkminiam ;/


ewa
2010-08-28 01:22

świetny telefon mam go od początku jak wyszły jestem z niego bardzo zadowolona


mala
2010-09-06 22:09

telefon jest swietny bo sama mam :0 i szukam stronki do pobrania na ten telefon gier czy ktos zna


timek
2010-10-01 16:56

jak pobierać na niego gry ????????????????


Darko
2010-10-16 19:41

witam ..jak pozbyc sie literki E kolo saziegu w avila gps ?? prosze o szybka odp;))


Teillman
2010-10-20 01:00

Czy to tak trudno przeczytać komentarze od pierwszego ? wiem że myślenie w przypadku niektórych boli ale zadawać pytanie pod postem z odpowiedzią na nie to już totalny imbecylizm.

Jak ktoś jest zbyt tępy żeby znaleźć odpowiedź zanim zada pytanie, to ten telefon nie jest dla niego. Kupcie sobie nokie 3310 i po problemie z przyciszaniem i tapetą o zgrozo.
Boże widzisz a nie grzmisz.....


xDD
2011-09-07 14:27

Extra telefon , polecam. Sama mam od 2 lat i jest świetny !


Kubbba
2011-11-09 14:53

Ekstra komórka,dużo pamięci. Super gry są na Avile (np.Gangstar3,Megakostka itd.). Polecam.


:*
2012-03-30 19:39

Super telefon mam go za 300zł. Mam tylko jedną grę turlająca się kostka ale i tak fajny