Huawei U8500 w ofercie Play
2011-05-26
Play poszerza swoją ofertę o kolejny Androidowy telefon - Huawei U8500

Sieć Play zdecydowanie postawiła na Androida. Operator dysponuje chyba największą androidową ofertą na rynku. 27 Maja w Play'u pojawi się kolejny smartphone - Huawei U8500.

Przy okazji, sieć Play zdecydowała się na obniżenie cen niektórych modeli telefonów. Nowy cennik znajdziecie Tu!

Huawei U8500 4G READY

U8500 wyróżnia się elegancką, futurystyczną obudową i bogatym zestawem opcji połączeń. To idealny smartfon dla użytkowników, którzy często podróżują. Intuicyjnie zaprojektowany wyświetlacz dotykowy o przekątnej 3,2 cala i optyczny trackpad ułatwiają obsługę, a platforma Android 2.1 zapewnia dostęp do kilkudziesięciu tysięcy aplikacji. U8500 obsługuje standardy HSDPA i WiFi. Może również służyć jako modem 3G.





Źródło: blogplay, własne

Podobne informacje: Huawei, Play, Android,
FacebookShare

Komentarze:


2011-06-03 20:28

Dobrze że sieci obniżają ceny telefonów i ceny rozmów i stawiają na lepsze telefony, przecież my jako abonenci co miesiąc i tak płacimy niezłe sumki za rozmowy, to chociaż rozmawiajmy przez porządne sprzęciki

2011-07-10 23:15

Obniżki zawsze są dobre. A telefon stylowy i elegancki.

2011-07-20 02:01

Ciekawe kiedy bedzie można go dostać w sieci T-Mobile ?
A telefon wygląda na całkiem .. całkiem ... ciekawy i cieszący oko :)

2011-07-28 10:06

Polecam ten model za super parametry ;)

2011-09-29 21:15

polecam, mam i jestem zadowolony duży + wyświetlacza ;)

2011-10-11 12:32

jest fajny ale entuzjastow jest tyle co i przeciwników. kto nie ma na co wydawać to warto na tego phona, wart uwagi.

2011-11-05 02:47

Gdy zacząłem go testować to nie miałem zbyt dużego doświadczenia z androidem - muszę przyznać że ten telefon to porażka pod każdym względem: bateria nie wytrzymuje na czuwaniu przy włączonej synchronizacji nawet 12 godzin, telefon działa bardzo wolno, haczy się i przywiesza szczególnie przy aplikacjach i grach - plynnie i bez problemów to można jedynie przeglądać internet. Testując ten telefon zniechęciłem się do androida - nie polecam

2011-11-05 17:42

Elegancka obudowa,jest ładny. Chciałabym go mieć.

2011-12-14 18:01

testowałem go w play na 14 dni jest bardzo fajny i prosty w obsłudze a internet w pley śmiga szybko i szybko otwiera strony internetowe porównałem go ze swoim elm to tak jak mercedes jako elm a hauwei to ferrari elm otwierał strony w 6 sekund a hauwei otwierał strony w2 sekundy naprawde polecam ten telefon

2012-02-03 16:28

Również testowałem ten smart i uważam go za poręczny ,lecz miałem kilka momentów kiedy złapał zwieche-ogółem bardzo mi się podoba ale te zacinki dawały do myślenia,ma dużo ciekawych funkcji,uczy bardzo szybkiej obsługi ale uważam jednak ,że jest za wolny...pytałem/czytałem o tym i wniosek-nie jest on dopracowany

2014-09-13 11:01

Ładny telefon chciałbym miec taki ;)