Drogowskaźnik - mapa Polski w Plusie
2009-02-11
Dzięki umowie zawartej pomiędzy Indigo i Polkomtel, użytkownicy sieci Plus otrzymują, w ramach usługi Drogowskaźnik, możliwość korzystania z technologii Targeo.mobi – popularnej polskiej mapy na telefon komórkowy.

Drogowskaźnik to dokładna i łatwa w obsłudze mapa Polski z możliwością wyszukiwania adresów i miejscowości oraz funkcją wyznaczania trasy. Użytkownicy Drogowskaźnika uzyskują w ten sposób dostęp do bogatej bazy punktów użyteczności publicznej (POI), które zawierają również rozszerzone opisy ze zdjęciami i numerami telefonów.

Wraz z uruchomieniem usługi Drogowskaźnik udostępniliśmy szereg nowych funkcji Targeo.mobi, w tym obsługę GPS oraz szczegółowe opisy punktów ze zdjęciami i możliwością dzwonienia bezpośrednio z aplikacji, jednak najważniejszą innowacją jest wprowadzenie przez operatora stałej opłaty obejmującej nielimitowany transfer danych i dostęp do usług lokalizacyjnych powiedział Rafał Mikołajczak, prezes zarządu Indigo.

Usługa Drogowskaźnik umożliwia lokalizację poprzez odbiornik GPS, a dla osób nie posiadających GPS w swoim telefonie – poprzez sieć komórkową. Za 2,44 zł tygodniowo lub 6,10 zł miesięcznie, użytkownik Drogowskaźnika ma możliwość nieograniczonego korzystania z aplikacji oraz z usług lokalizacyjnych opartych o sieć GSM. Użytkownik nie ponosi również żadnych dodatkowych opłat za transmisję danych. Dzięki takiemu rozwiązaniu, bez konieczności posiadania w telefonie odbiornika GPS, można określić swoją pozycję, oraz wytyczyć drogę do poszukiwanego przez siebie miejsca zupełnie jak w nawigacji GPS.

Drogowskaźnik.


Usługa Drogowskaźnik wykorzystuje technologię Targeo – polskiego serwisu lokalizacyjnego bazującego na mapach Polski wykorzystywanych w AutoMapie, najchętniej kupowanym programie do nawigacji GPS. Ponadto, dzięki współpracy Targeo.mobi z Agorą, użytkownicy Drogowskaźnika odnajdą na platformie również opisy i recenzje filmów, aktualne informacje o repertuarze kin oraz wyszukiwarkę filmów, czyli materiały z dodatku do "Gazety Wyborczej" (Co Jest Grane), dostępne też w serwisie mobilnym Gazeta.mobi.

Aby skorzystać z usługi, wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści drogowskaznik na numer 8045, pobrać aplikację na swój telefon i uruchomić instalację. Zgodnie z polityką "wypróbuj zanim zapłacisz", nowi użytkownicy mogą testować usługę przez 7 dni całkowicie bezpłatnie.

Źródło: Targeo

Podobne informacje: Usługi, PLUS, GPS,
FacebookShare

Komentarze:


2009-02-11 11:18

Fajne, moze se sciagne

2009-02-12 09:53

super ,na pewno się przyda

2009-04-09 13:46

może być potrzebneużytkownik
2011-12-14 15:47

Drogowskaźnik to bardziej gadżet, niż nawigacja. Mapa jest dobra, jednak działanie aplikacji jest ściśle uzależnione od tzw. widzimisię operatora sieci komórkowej. To nawigacja on-line, korzystająca z WAP. Często nawet przy pełnym zasięgu nie może połączyć się z serwerem, powoduje samoczynne restarty telefonu, "baranieje" w centrach miast. Używając Drogowskaźnika możesz mieć pewność, że w końcu utkniesz na jakimś zadupiu. Z drogowskaźnikiem, bez klasycznych, papierowych map lepiej z domu się nie ruszaj ;) Ogółem: za wygląd 5, za mapy 4+, za funkcjonalność 4-, za stabilność aplikacji 2-Dodaj komentarz:


Treść komentarza*:


Twój podpis*:

Twój e-mail:

przepisz wyraz z obrazka obok*

*) - pola wymagane

Telefony / Wydarzenia, 2015-03-02
Samsung zaprezentował telefony Galaxy S6 oraz S6 Edge

Firma Samsung Electronics zaprezentowała dwa nowe smartfony - GALAXY S6 i GALAXY S6 Edge. Modele te wyznaczają nowy standard wzornictwa, jakości wykonania i parametrów.

więcej...

Telefony / Wydarzenia, 2015-03-02
Phablet Huawei MediaPad X2 zadebiutował na targach MWC 2015

Huawei, globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), zaprezentował podczas targów Mobile World Congress 2015 nowy phablet Huawei MediaPad X2. Smukłe i eleganckie urządzenie (7,28 mm grubości) wyposażone zostało w 7-calowy ekran IPS Ultra HD.

więcej...

Telefony / Wydarzenia, 2013-03-15
Samsung przedstawia Galaxy S4

Firma Samsung oficjalnie zaprezentowała Galaxy S4 - długo wyczekiwany, najnowszy model swojego flagowego telefonu.

więcej...

Telefony, 2011-06-27
HTC Evo 3D - trzeci wymiar w telefonie od HTC

HTC Corporation ogłosiło premierę HTC EVO 3D - zaawansowanego smartfonu z ekranem 3D, który nie wymaga korzystania ze specjalnych okularów.

więcej...

Tablety / Telefony, 2011-05-31
PadFone - (r)ewolucja czy zwykły wybryk natury ? (Video)

Asus zachęcony sukcesem Transformera, zaprezentował nowe urządzenie. PadFone to dość oryginalne połączenie smartphone'a z tabletem

więcej...(c) 2006-2011 TopMobile.pl Baza telefonów Forum Kontakt
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.