FORUM

TopMobile / FORUM / Operatorzy - Który internet bezprzewodowy wybrać?


mika
Dodano: 2011-01-03 10:33
Który internet bezprzewodowy wybrać?

Zastanawiałam się nad iPlusem ale w sumie to nie wiem którego operatora wybrać.?
Najlepiej by było wszystkich sprawdzić. Ja mieszkam od miasta 20 km i fajnie by było mieć dobry zasięg.


Odpowiedzi:

Data odpowiedzi: 2011-01-17 23:31

witam,nie wiem który jest najlepszy,ale napewno nie polecam bluconet-u z ery.miałem go przez 2 lata.katastrofa!!!mimo dobrego zasięgu często rozłancza się i nie ma możliwości ponownego połączenia bez uprzedniego resetowania komputera.stony otwiera z taką szybkością,że po wpisaniu szukanej frazy mogłem iść kawe wypić a po powrocie jeszcze czekałem.nie wspominając o pobieraniu czegokolwiek.a najgorsze to ,ze mimo upływu dwuletniego okresu umowy nie mogłem się go pozbyć mimo wielu wizyt w salonach ery i wielu złożonych pism rachunki i grośby finansowe przychodziły jeszcze przez 3 miesiące,mimo,że modem już nie działał.życze powodzenia i pozdrawiam

Data odpowiedzi: 2011-03-25 00:37

play testowałem i było ok :) orange w tym samym czasie - w lesie - padał czesto.
Mam tel w play i podrózuj sporo. Jadać przez pola i lasy chodzac sobie telefonem mam 3g, wiec to idealna odpowiedz na to jakie mają łacza. ale nie ma co sie oszukiwac - w miejsce kazdy daje rade.

Data odpowiedzi: 2012-01-03 13:11

Najlepiej przed zakupem wziąć daną ofertę z internetem bezprzewodowym na próbę,czyli testować przez 7 dni. Teraz reklamują internet LTE- najszybszy w kraju,ale wątpie aby osiągał taką prędkość.


www.SkupTelefonow.com
Dodaj odpowiedź:

Twój podpis*:

Twój e-mail:

Treść*:


przepisz wyraz z obrazka obok*

*) - pola wymagane


(c) 2006-2011 TopMobile.pl Baza telefonów Forum Kontakt
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.