Darmowe gry Java dla Twojego telefonu
p:0
mini BOMBO
Twoim zdaniem w grze jest jak najszybsza dezaktywacja bomb, zanim wybuchną. Dezaktywacji dokonasz odpowiednimi przyciskami numerycznymi lub dotykając czerwonej - aktywnej bomby w telefonach z ekranem dotykowym! Uważaj, też aby przypadkiem nie wybrać nieaktywnej bomby, bo możesz ją niechcący aktywować. Ta gra potrafi doskonale sprawdzić Twój refleks!

Gra powinna działać na wszystkich popularnych telefonach (Nokia, Sony Ericsson, Samsung, LG, Motorola i inne) obsługujących aplikacje Java. Zalecany jest telefon z dotykowym ekranem.

rozmiar: 210 kB

ColorTrix
Zabawa w ColorTrix polega na układaniu spadających kulek. Kulki należy układać kolorami, tak, aby na sąsiednich polach były co najmniej cztery kulki w tym samym kolorze. Ułożone w ten sposób kulki znikają, tworząc miejsce dla nowych kulek. Im więcej jednocześnie kulek zbijesz, tym więcej otrzymasz punktów! ColorTrix posiada ładną grafikę, dodatkowe efekty dźwiękowe/wibracje, czy możliwość zapamiętywania najlepszych rekordów. ColorTrix to doskonała rozrywka w każdej wolnej chwili!

Gra powinna działać na wszystkich popularnych telefonach (Nokia, Sony Ericsson, Samsung, LG, Motorola i inne) obsługujących aplikacje Java MIDP 2.0

rozmiar: 126 kB

Bomber
Bomber, to komórkowa odmiana znanej gry Bomberman!
Twoim zadaniem będzie oczywiście... podkładanie bomb. Tylko w jakim celu? Już wyjaśniamy - aby przejść do następnego poziomu, musisz wyeliminować wszystkich poruszających się po planszy przeciwników. W tym celu podkładasz bombę i czekasz aż nadzieje się na nią niczego niepodejrzewający wróg. Na Twojej drodze są także inne przeszkody, jak choćby zagrodzone kamieniami korytarze, które możesz wysadzać, czy to, że musisz sam unikać podłożonych przez siebie ładunków. Rozrywkę urozmaicają coraz trudniejsze, kolejne poziomy oraz dodatkowe atrakcje, które Cię czekają na kolejnych planszach. Bomber(man), to doskonała gra, w którą będziesz grał w każdej wolnej chwili!

Gra powinna działać na wszystkich popularnych telefonach (Nokia, Sony Ericsson, Samsung, LG, Motorola i inne) obsługujących aplikacje Java MIDP 2.0

rozmiar: 50 kB

Memorix
Memorix, to gra oparta na pomyśle popularnej gry Memory. Celem gry jest zapamiętanie położenia elementów i odkrywania takich samych elementów parami. Gra doskonale ćwiczy pamięć i jednocześnie pozwala zapamiętywać i kojarzyć odkrywane elementy.
Cechą wyróżniająca Memorix jest doskonała grafika oraz to, że odkrywane elementy zawierają obrazki tytułowe przydatnych aplikacji Java na Twój telefon.

Gra powinna działać na wszystkich telefonach obsługujących aplikacje Java.

rozmiar: 126 kB

Poznaj Dowcipasa
Dowcipas to super zabawna gra na telefony komórkowe!
Bohaterem gry jest sympatyczny Dowcipas, którego główne zadania to rozśmieszanie i zabawa z użytkownikiem. Dowcipas potrafi bawić się na wiele sposobów, lubi grać w gry, pobijając kolejne rekordy, ale przede wszystkim potrafi rozśmieszać do łez użytkownika swoim zachowaniem i wesołymi, dowcipnymi tekstami. Jednak Dowcipas nie zawsze jest taki wesoły - szczególnie, gdy jest zaniedbywany - nie otrzymuje regularnych posiłków, nie bierze udziału w zabawach i grach - wtedy potrafi się obrazić i powiedzieć co mu ślina przyniesie na język... W grze użytkownik musi dbać o wysoki poziom humoru, który charakteryzuje Dowcipasa. Tylko 100% humoru gwarantuje wesołe i sympatyczne zachowanie Dowcipasa!
Więcej informacji o grze można znaleźć na stronie www.dowcipas.com.
Poznaj Dowcipasa jest pokazową wersją gry Dowcipas.

Gra powinna działać na wszystkich telefonach obsługujących aplikacje Java MIDP 2.0

rozmiar: 70 kB

Mobile Invaders
Space Invaders, to jedna z pierwszych i najbardziej znanych gier, które zagościły wśród graczy. Mobile Invaders to dosyć wierna kopia dawnego przeboju.

Zadaniem gracza jest obrona bazy przed atakiem wrogich statków kosmicznych. Przemieszczające się w dół ekranu statki należy zniszczyć, zanim dotrą do naszej bazy. Jednocześnie należy uważać na bomby zrzucane przez wrogów, można także się skryć pod osłonami, które jednak nie są odporne na spadające pociski.
Mobile Invaders, to w miarę prosta strzelanina, która z pewnością pozwoli poczuć klimat pierwszych gier, w które zagrywali nasi rodzice.

Gra powinna działać na wszystkich telefonach obsługujących aplikacje Java.

rozmiar: 23 kB

B2 Deadline
B2DEADLINE to jedna z niewielu gier na telefony komórkowe kontynuująca najlepsze tradycje gier przygodowych typu "Escape The Room". Ciekawe i skomplikowane zagadki, dopracowana i atrakcyjna grafika oraz ponadprzeciętna grywalność sprawią że nie oderwiesz się od niej przez długie godziny.

Gra B2DEADLINE dostępna w naszym serwisie, to pełna wersja gry w fazie testów. Zachęcamy do pobrania gry i podzielenia się wrażeniami i spostrzeżeniami na temat gry oraz występujących w niej zagadek.

Czy uda Ci się uciec?

Gra powinna działać na wszystkich telefonach obsługujących aplikacje Java MIDP 2.0/CLDC 1.1 oraz aplikacje o wielkości powyżej 250 kB

rozmiar: 300 kB

Crazy Ball
Crazy Ball - W grze crazy ballnależy doprowadzić do celu... piłkę. Aby tego dokonać, będziesz musiał ustawić w odpowiednich miejscach planszy pochylnie, które skierują piłkę do celu. Pochylnie wstawiasz kursorem i przyciskami 1,3,7,9, a ruch piłki należy wystartować przyciskiem (*). Gra posiada wiele poziomów i ładną grafikę.

Gra powinna działać na wszystkich telefonach obsługujących aplikacje Java.

rozmiar: 60 kB

Sea Battle
Twój statek jest częścią floty, która została zaatakowana podczas morskiej wyprawy. Jako doświadczony kapitan musisz stawić czoła groźnemu przeciwnikowi, celnie kierując w jego kierunku torpedy... Sea Battle to starannie wykonana i wciągająca gra, która powinna zagościć w Twoim telefonie.

Gra powinna działać na wszystkich telefonach obsługujących aplikacje Java.

rozmiar: 70 kB

Turbo Worm
Turbo Worm to odmiana znanej zapewne wszystkim użytkownikom telefonów gry w węża. W grze oczywiście sterujemy wężem, który zjada ukazujące się w różnych miejscach smakołyki. Każdy posiłek skutkuje jednak wydłużeniem węża i związanym z tym trudniejszym poruszaniem się po planszy, szczególnie, że należy uważać, aby nie zjeść swojego ogona lub zderzyć się ze ścianą. Turbo Worm od klasycznej gry Snake różni się przede wszystkim tym, że plansze w grze są znacznie większe od ekranu oraz posiadają liczne przeszkody, które zdecydowanie urozmaicają i utrudniają rozgrywkę!

Gra powinna działać na wszystkich telefonach obsługujących aplikacje Java.

rozmiar: 34 kB

Move Blocks
W grze Move Blocks należy przesuwać pola w celu ułożenia pokazanego wzoru. Nie jest to wcale takie proste, gdyż pola możemy przesuwac tylko na miejsce brakującego, jednego elementu.

Gra powinna działać na wszystkich telefonach obsługujących aplikacje Java MIDP 2.0

rozmiar: 100 kB

Block Away
Jeżeli standardowe układanie klocków, to dla Ciebie za mało, to spróbuj to robić w trzech wymiarach. Block Away, to trójwymiarowa odmiana gry Tetris. Gra ma ładną, wektorową grafikę oraz mnóstwo opcji, służących do konfiguracji gry.

Gra powinna działać na wszystkich telefonach obsługujących aplikacje Java.

rozmiar: 24 kB

Soko Java
Jeżeli nie miałeś okazji pracować na stanowisku magazyniera, to teraz będziesz mógł się przekonać jak ciężka jest to praca! Soko Java to odmiana popularnej gry polegającej na ustawianiu skrzyń we wskazanych miejscach. Coraz trudniejsze etapy gry i wciągająca zabawa zapewnią Ci rozrywkę na długie godziny.

Gra powinna działać na wszystkich telefonach obsługujących aplikacje Java.

rozmiar: 62 kB

Galactic Attack
Galactic Attack to klasyczna strzelanina, w której zasiadasz za sterami statku kosmicznego. Do przebycia będziesz miał wiele etapów, w których napotkasz różnych przeciwników, wśród których będą statyki kosmiczne, meteoryty, czy kosmiczne kreatury...

Gra powinna działać na wszystkich telefonach obsługujących aplikacje Java.

rozmiar: 25 kB

Sinfah Lair
W Sinfah Lair Twoim zadaniem będzie pozbycie się wszystkich przeciwników. Aby tego dokonać należy unicestwić wroga, najczęściej używając do tego kamieni, które znajdziesz na swojej drodze. Całkiem przyjemna gra, w której przyjdzie Ci przemierzać kolejne komnaty.

Gra powinna działać na wszystkich telefonach obsługujących aplikacje Java.

rozmiar: 42 kB

Zelda
Ta gra powinna być znana większości posiadaczy konsol. Jeden z konsolowych maniaków przygotował mobilną wersję tej cenionej gry. Autor pracuje cały czas nad grą, obecna wersja nie jest jeszcze ukończona, ale pozwala już poczuć prawdziwy klimat gry. Ze względu na duży rozmiar, gra może nie pracować na starszych modelach telefonów.

Gra powinna działać na telefonach obsługujących aplikacje Java akceptujących pliki aplikacji większe niż 128 kB.

rozmiar: 230 kB1 | 2 | starsze gry na telefon >>
(c) 2006-2011 TopMobile.pl Baza telefonów Forum Kontakt
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.