, 2010-12-15
Recenzja czytnika e-booków Amazon Kindle

E-booki nie są nowością. Bardziej zainteresowani tematem z pewnością już dawno przekonali się o zaletach elektronicznych książek. Jednak prawdziwy boom dopiero się zaczyna. Jeszcze kilka miesięcy temu trudno było znaleźć polski sklep z nowościami wydawniczymi w formie elektronicznej. Powstało kilka inicjatyw, które miały rozruszać polski rynek e-booków. Niestety żaden projekt nie przebił się do mediów na tyle, aby przykuć uwagę większej publiczności. Prawdziwa era e-booków zaczyna się dopiero teraz – w momencie gdy na rynek wchodzi Empik.

więcej...

, 2010-12-10
Android - wprowadzenie do systemu

System Android zyskuje coraz mocniejszą pozycję na rynku. Także w Polsce pojawia się co raz więcej telefonów z tym systemem, wypierając powoli smartphone’y z Windows Mobile lub Symbianem. Jako że Android jest systemem zasadniczo różniącym się od wspomnianych, przed rozpoczęciem użytkowania nowego telefonu warto zapoznać się kilkoma podstawowymi radami.

więcej...
(c) 2006-2011 TopMobile.pl Baza telefonów Forum Kontakt
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.