Warning: gethostbyaddr(): Address is not a valid IPv4 or IPv6 address in /topmobile/aplikacje_java.php on line 5
Aplikacje Java na telefon
Przydatne aplikacje Java do twojego telefonu

kategorie programów na telefon:

Nowości | Edukacja | Rozrywka | Przydatne | Zdrowie | Narzędzia | Motoryzacja | Erotyka | Biznes | Mapy | Turystyka | GPS | mBooki | Języki Obce | Rozkłady jazdy | Aplikacje Android
Aplikacje Java - Turystyka:
» Przewodnik: Anglia-Londyn

Mobilny Przewodnik to praktyczne informacje dla osób wybierających się do Anglii, a w szczególności do Londynu. Program zawiera informacje o Anglii oraz Londynie, w tym w szczególności informacje o noclegach, atrakcjach turystycznych, lokalach, komunikacji i wiele więcej. Dodatkowo w aplikacji zawarte są przykładowe ceny produktów, mini rozmówki angielsko-polskie oraz rozbudowany dział na temat poszukiwania pracy w Anglii. Aplikacja umożliwia przeglądanie informacji w menu tematycznym lub wyszukanie informacji za pomocą wbudowanej wyszukiwarki.

rozmiar: 64 kB


» Przewodnik: Kraków

Mobilny Przewodnik: Kraków to praktyczne informacje dla osób odwiedzających Kraków. Program zawiera informacje o mieście, noclegach, zabytkach, lokalach, i wiele więcej. Aplikacja umożliwia przeglądanie informacji w menu tematycznym lub wyszukanie informacji za pomocą wbudowanej wyszukiwarki. Już nie będziesz musiał korzystać z nieporęcznych przewodników papierowych!

rozmiar: 59 kB


» Przewodnik: Świnoujście

Mobilny Przewodnik to praktyczne informacje dla osób odwiedzających Świnoujście. Program zawiera informacje o mieście, noclegach, atrakcjach turystycznych, lokalach, zabytkach i wiele więcej. Aplikacja umożliwia przeglądanie informacji w menu tematycznym lub wyszukanie informacji za pomocą wbudowanej wyszukiwarki. Już nie będziesz musiał korzystać z nieporęcznych przewodników papierowych!

rozmiar: 40 kB


» Przewodnik: Kołobrzeg

Mobilny Przewodnik to praktyczne informacje dla osób odwiedzających Kołobrzeg. Program zawiera informacje o mieście, noclegach, atrakcjach turystycznych, lokalach, zabytkach i wiele więcej. Aplikacja umożliwia przeglądanie informacji w menu tematycznym lub wyszukanie informacji za pomocą wbudowanej wyszukiwarki. Już nie będziesz musiał korzystać z nieporęcznych przewodników papierowych!

rozmiar: 41 kB


» Przewodnik: Zakopane

Mobilny Przewodnik to praktyczne informacje dla osób odwiedzających Zakopane. Program zawiera informacje o mieście, noclegach, atrakcjach turystycznych, lokalach, zabytkach, szlakach turystycznych i wiele więcej. Aplikacja umożliwia przeglądanie informacji w menu tematycznym lub wyszukanie informacji za pomocą wbudowanej wyszukiwarki. Już nie będziesz musiał korzystać z nieporęcznych przewodników papierowych!

rozmiar: 55 kB


» Przewodnik: Warszawa

Mobilny Przewodnik to praktyczne informacje dla osób odwiedzających Warszawę. Program zawiera informacje o mieście, noclegach, atrakcjach turystycznych, imprezach, lokalach, komunikacji i wiele więcej. Aplikacja umożliwia przeglądanie informacji w menu tematycznym lub wyszukanie informacji za pomocą wbudowanej wyszukiwarki. Już nie będziesz musiał korzystać z nieporęcznych przewodników papierowych!

rozmiar: 52 kB


» Kompas

Czy wiesz gdzie jest Północ? A Zachód? A co jeżeli się gdzieś zgubisz? Możesz skorzystać z pomocy kompasu! Aplikacja Kompas zamieni Twój telefon w kompas umożliwiający wyznaczenie kierunku na podstawie Słońca. Dodatkowo w programie zawarto poradnik zawierający wskazówki na temat sposobów orientacji w terenie.

rozmiar: 18kB


(c) 2006-2011 TopMobile.pl Baza telefonów Forum Kontakt
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.